Jesteś tutaj: HomeArtykuły filtrowane wg daty: październik 2021
Artykuły filtrowane wg daty: październik 2021
piątek, 29 październik 2021 18:36

Pamiętamy o grobach „Aniołków”

29 października dzieci z Oddziałów przedszkolnych w Jasieniu wybrały się na cmentarz. Zabrały ze sobą wiaderka, grabie oraz znicze. Posprzątały liście między małymi grobami. Dla dzieci temat śmierci jest jeszcze trudny do zrozumienia, więc obchody Dnia Wszystkich Świętych są dobrą okazją do tego, żeby dziecku ten temat przybliżyć.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
czwartek, 28 październik 2021 19:32

Szkolny konkurs „Mam talent”

W ubiegły czwartek  w naszej szkole odbył się konkurs „ Mam Talent”, podczas którego 15 uczniów zaprezentowało swoje umiejętności i pasje. Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności uczniów, promowanie i odkrywanie nowych talentów, popularyzację działań artystycznych oraz propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu.

Opublikowano w Konkursy

27 października 2021 r. gościliśmy  w naszej szkole Pana Ryszarda Sobczak. Polski olimpijczyk, który reprezentował nasz kraj w szermierce( floret drużynowy), na trzech olimpiadach. Medale zdobył w Barcelonie (1992 r.) brązowy i srebrny w Atlancie (1996r.).  W Sydney wraz  z  kolegami zajął  czwarte miejsce. Był mistrzem świata (1998r.).

Opublikowano w Spotkania
piątek, 22 październik 2021 20:40

Jesienny spacer przedszkolaków

Jesień to piękna pora roku, pełna kolorów i cudownych pejzaży. Korzystając z pięknej słonecznej pogody przedszkolaki z grupy Motylki wybrały się na jesienny spacer. Dzieci podziwiały piękno przyrody i odkrywały jej sekrety. Przedszkolaki obserwowały zmiany zachodzące w przyrodzie jesienią: opadające z drzew kolorowe liście, ozdobne trawy i krzewy.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny

Przedszkolne święto zbliża się dużymi krokami. Dzieci w ostatnim tygodniu kolorowały motylki oraz malowały farbami talerzyki papierowe, rozwijając sprawność swoich małych rączek. 

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
piątek, 22 październik 2021 19:38

Zajęcia z języka angielskiego

Krótka fotorelacja z zajęć z języka angielskiego, które odbywają się w ramach Projektu "Wymarzone przedszkole".

Opublikowano w Aktualności
piątek, 22 październik 2021 09:01

Wyjazd do Wygonina

W dniach 20-22 października 2021 uczniowie klas VI - VIII  z wychowawcami wyjechali na zieloną szkołę. Czas mijał bardzo szybko, gdyż dla dzieci przygotowano gry i zabawy sportowe, prowadzone na świeżym powietrzu, świetlicy i sali gimnastycznej. Do dyspozycji były także piłkarzyki stołowe, plac zabaw z kolejką linową i urządzeniami sprawnościowymi, leśny plac do budowania szałasów, boisko.

Opublikowano w Nasze Podróże
środa, 20 październik 2021 16:33

Zapraszamy na Warsztaty

Zapraszamy rodziców naszych uczniów na warsztaty. Pragniemy się z Państwem podzielić, tym co wiemy na temat: „Respektowania uczuć dziecka, czyli o  krok bliżej do zrozumienia  i współpracy z nim"

Opublikowano w Ogłoszenia

Informujemy, że z dniem 18.10.2021 r. zmianie uległy zasady przyznawania pomocy dla rodzin mieszkających w miejscowościach PPGR. Zmiana polega na tym, iż uprawnionym będzie również dziecko / pełnoletni uczeń, którego krewny pracował w PPGR, a dziecko / pełnoletni uczeń zamieszkuje na terenie gminy, w której funkcjonowało gospodarstwo ( a nie miejscowość, w której funkcjonowało PPGR jak było poprzednio).

Opublikowano w Ogłoszenia
czwartek, 14 październik 2021 09:50

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14.10.2021r. w naszej szkole odbyła się podwójna uroczystość. W poczet uczniów Szkoły Podstawowej przyjęto pierwszoklasistów oraz uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie  z  kl. I pod okiem swojej wychowawczyni p. Anety Cierzan przygotowali program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje zdolności wokalne i  recytatorskie.

Opublikowano w Uroczystości
Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 14

Wczoraj 16

W tym tygodniu 86

W tym miesiącu 14

Ogółem 119670