Jesteś tutaj: HomeArtykuły filtrowane wg daty: listopad 2021
Artykuły filtrowane wg daty: listopad 2021
poniedziałek, 29 listopad 2021 14:28

Andrzejki i Dzień Misia w przedszkolu

W poniedziałek 29.11.2021r. w naszym przedszkolu odbyła się zabawa andrzejkowa oraz Dzień Misia. W tym dniu dzieci mogły poszerzyć swoją wiedzę na temat zwyczajów tego święta oraz przynieść swoje ulubione pluszaki.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
piątek, 26 listopad 2021 09:23

5 Urodziny Krzysia

Dużo uśmiechu, a mało złości, Jak najmniej smutków, a wiele radości, Długiego dzieciństwa i moc słodyczy, Tego Ci dzisiaj przedszkolak życzy!

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
wtorek, 23 listopad 2021 19:57

Zabawa Andrzejkowa

23 listopada w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa.  Uczniowie, kultywując tradycje związane z wigilią św. Andrzeja, losowali wróżby, przygotowane przez uczniów i wychowawców. Wierzymy, że spełnią się wyłącznie te dobre. Ulubiona muzyka i dekoracje sprawiły, że wszyscy cudownie się bawili.

Opublikowano w Aktualności

Uczniowie klas pierwszych zostali przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Po zapoznaniu się ze zbiorami bibliotecznymi przeznaczonymi dla kl. I – III oraz z zasadami korzystania z biblioteki, wypożyczyli samodzielnie swoje pierwsze książki.

Opublikowano w Biblioteka

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że zmianie uległy wymagania dotyczące weryfikacji złożonych oświadczeń w ramach przeprowadzonego naboru dla konkursu „Granty PPGR - Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym”.

Opublikowano w Ogłoszenia
czwartek, 18 listopad 2021 20:25

Motylki poznają gitarę

Dzieci z zaciekawieniem słuchały gry na gitarze oraz opowieści o tym niezwykłym instrumencie. Wspólnie śpiewali piosenki oraz uczestniczyli w zabawach muzyczno-ruchowych.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
czwartek, 18 listopad 2021 20:13

Kolorowe parasole odgrywają ważną rolę

W tym tygodniu dzieci z grupy „Motylki” rozmawiały o jesiennej pogodzie. Z wielkim zainteresowanie wysłuchały opowiadania o przygodzie w sklepie z parasolami. Następnie nazywały kolory i klasyfikowały parasole według jednej cechy. Po takim wstępie przyszedł czas na chwilę szaleństwa przy piosence „Deszczowa Pogoda”.  Paluszkami naniosły niebieskie krople deszczu na kartkę, a dzisiaj nakleiły na nią kolorowe parasole.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
czwartek, 18 listopad 2021 16:15

3 Urodziny Michała

Do zabawy mnóstwa siły, Żeby każdy dzień był miły, Pełen śmiechu i radości, Stu urodzinowych gości, Aut, klocków i pluszaków, Sto prezentów, sto buziaków, Zdrowia, szczęścia i słodyczy.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
środa, 17 listopad 2021 18:02

5 Urodziny Michała

Z okazji urodzin składamy Ci życzenia: Uśmiechu, zdrowia, radości, Mnóstwa prezentów i gości, Przyjaźni wielkich i małych, Wielu przygód niebywałych, Uśmiechu wesołego i wszystkiego, Wszystkiego najlepszego.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
piątek, 12 listopad 2021 20:00

Urodziny Pani Marzeny

Szczęścia, by każdy dzień przynosił radość Radości, by uśmiech nie znikał z Twojej twarzy Uśmiechu, by przeganiał zmartwienia Beztroski, by żyć w pomyślności i zdrowiu Pomyślności i zdrowia, by realizować marzenia Spełnienia marzeń, by odnaleźć szczęście...

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 14

Wczoraj 16

W tym tygodniu 86

W tym miesiącu 14

Ogółem 119670