Jesteś tutaj: HomeArtykuły filtrowane wg daty: grudzień 2021
Artykuły filtrowane wg daty: grudzień 2021
środa, 22 grudzień 2021 21:08

Życzenia Świąteczne 2021

Wszystkim Uczniom wraz z Rodzicami i Rodzinami z okazji świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, radości, pokoju!

Opublikowano w Aktualności
środa, 22 grudzień 2021 09:44

Dzień Śmiesznych Zdjęć

Przed świętami Samorząd Uczniowski ogłosił „Dzień Śmiesznych Zdjęć”.  Tego dnia wszyscy chętni uczniowie, mogli się przebrać w kostiumy znajdujące się w szkole i zrobić sobie zdjęcie. Liczyła się pomysłowość i kreatywność. Dziękujemy z wspaniałą zabawę!

Opublikowano w Aktualności
wtorek, 21 grudzień 2021 21:15

Koncert kolęd 2021

Wspólne śpiewanie kolęd to jeden z najpiękniejszych zwyczajów Bożego Narodzenia. Kolędy i pastorałki rozbrzmiewają w naszych domach już od ponad 500 lat.

Opublikowano w Aktualności
piątek, 17 grudzień 2021 21:03

Wigilia Klasowa

17 grudnia w klasie czwartej i piątej odbyła się” wigilijka” czyli spotkanie przedświąteczne. Dzieląc się opłatkiem składaliśmy sobie życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Potem śpiewaliśmy kolędy i raczyliśmy się łakociami przygotowanymi dla nas przez rodziców. Oby ten kolejny  rok w szkole był dla nas zawsze tak pełny radości.

Opublikowano w Uroczystości

W ostatnim czasie dzieci z młodszej grupy przedszkolnej przygotowywały się do nadchodzących świąt. Słuchały i śpiewały kolędy, poznały tradycje Świąt Bożego Narodzenia, ubierały choinkę w sali oraz malowały choinki z papieru.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
środa, 15 grudzień 2021 21:09

Koncert kolęd i pastorałek

15  grudnia był dla naszej szkoły dniem wyjątkowym. Właśnie w tym dniu  odbył się wzruszający, pełen zadumy koncert kolęd i pastorałek pod hasłem „Kolęda płynie z wysokości”. Celem koncertu było podtrzymywanie wśród dzieci i młodzieży tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz upowszechnianie polskich kolęd i pastorałek.

Opublikowano w Aktualności
piątek, 10 grudzień 2021 18:10

Warsztaty plastyczne "Święta tuż, tuż…"

10 grudnia odbyły się w naszej szkole warsztaty plastyczne pod hasłem „Święta tuż, tuż…”  W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy czwartej i piątej, którzy pod czujnym okiem Pani Aleksandry Gliszczyńskiej wykonali ozdoby świąteczne. Z przygotowanych wcześniej materiałów  w mgnieniu oka powstały piękne prace  w nowoczesnej stylistyce.

Opublikowano w Aktualności
poniedziałek, 06 grudzień 2021 18:41

Mikołajki w naszym przedszkolu

6 grudnia 2021r. nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Dzieci przywitały go bardzo serdecznie. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia. Dzieci w ramach podziękowania za przybycie i otrzymane prezenty wyrecytowały dla Świętego Mikołaja wierszyk i zaśpiewały piosenkę „Fantastyczny gość”.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
poniedziałek, 06 grudzień 2021 09:31

Mikołajki

Za oknami śnieg więc  nastrój świąteczny w naszej szkole trwał od samego rana. Z klas dobiegały śpiewy kolęd, świąteczny wystrój szkoły i niezapomniany  zapach choinki. Zgodnie z tradycją  6 grudnia gościliśmy szanownego Gościa -świętego Mikołaja. Dzieci z utęsknieniem wypatrywały Mikołaja śpiewając piosenki i kolędy. Mikołaj dotarł do szkoły specjalnym samochodem z   workiem pełnym prezentów.

Opublikowano w Uroczystości
poniedziałek, 06 grudzień 2021 09:12

Czarodziejskie przysmaki

Uczniowie klasy 1 i 2 uczą się w szkole nie tylko czytać, pisać i liczyć. Doskonalą również swoje umiejętności kulinarne w ramach zajęć z cyklu „Rondelkolandia”. Tego typu zajęcia są dla nich bardzo atrakcyjne i potrzebne, rozwijają kreatywność.

Opublikowano w Aktualności
Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 14

Wczoraj 16

W tym tygodniu 86

W tym miesiącu 14

Ogółem 119670