Jesteś tutaj: HomeArtykuły filtrowane wg daty: kwiecień 2021
Artykuły filtrowane wg daty: kwiecień 2021
piątek, 30 kwiecień 2021 08:08

Święto konstytucji

Dzień 30 kwietnia uczniowie pierwszej klasy spędzili w szkole w sposób wyjątkowy. W odświętnych strojach postanowili uczcić Święto Narodowe Trzeciego Maja, które w tym roku obchodzimy w 230 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja.

Opublikowano w Uroczystości

Od poniedziałku, 26 kwietnia 2021r.  do  30.04.2021r. w naszej szkole odbywać się będą  lekcje w systemie hybrydowym w klasach I-III. Zajęcia w szkole zorganizowane będą dla klasy I natomiast klasy II i III nadal będą uczyć się zdalnie.

Opublikowano w Ogłoszenia
czwartek, 22 kwiecień 2021 19:50

Dzień Ziemi w Oddziałach Przedszkolnych

22 kwietnia, na całym świecie obchodziliśmy wyjątkowe święto – Międzynarodowy Dzień Ziemi. Nasza Ziemia w naszych rękach. Dzieci z przedszkola wiedzą to doskonale. W tym ważnym dniu powinniśmy wszyscy, choć przez chwilę pomyśleć o planecie, na której żyjemy i o otaczającej nas przyrodzie. Nasze przedszkolaki także uczyły się, jak żyć ekologicznie.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
piątek, 16 kwiecień 2021 17:28

Edukacja u najmłodszych

W ostatnim tygodniu przedszkolaki pilnie pracowały podczas edukacji zdalnej. Rozmawialiśmy o wiosennych zagadnieniach: pogodzie, kwiatach i zjawiskach atmosferycznych. Dzieci wspólnie z rodzicami poszukiwali w ogrodach oznak wiosny,a następnie zaznaczali je na karcie obserwacji.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
czwartek, 15 kwiecień 2021 17:21

Piosenka "Muchomorek"

Najmłodsza grupa przedszkolna "Muchomorki" i ich piosenka www.youtube.com/watch?v=T-AJLBGCOHc

Opublikowano w Oddział Przedszkolny

Gminny Zarząd Ochotniczych Straży Pożarnych w Czarnej Dąbrówce, Urząd Gminy, GCKiB w Czarnej Dąbrówce oraz Sołectwa Gminy Czarna Dąbrówka zapraszają do udziału w konkursie plastycznym "Cztery pory roku, a zagrożenia pożarowe".

Opublikowano w Konkursy
czwartek, 01 kwiecień 2021 19:07

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

2 kwietnia to światowy dzień wiedzy na temat Autyzmu. Szkoła Podstawowa w Jasieniu postanowiła zaświecić się na niebiesko ! Dzięki inicjatywie uczniów, przedszkolaków powstały piękne prace i zdjęcia. Jesteśmy gotowi aby poznawać, zrozumieć i akceptować.

Opublikowano w Aktualności
czwartek, 01 kwiecień 2021 11:33

Edukacja zdalna u najmłodszych

W okresie przedświątecznym dzieci wykonywały w domach prace plastyczne: pisanki, zajączki, kartki świąteczne. Świetnie sobie poradzili i sprawiło im to dużo radości.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 14

Wczoraj 16

W tym tygodniu 86

W tym miesiącu 14

Ogółem 119670