Jesteś tutaj: HomeArtykuły filtrowane wg daty: maj 2021
Artykuły filtrowane wg daty: maj 2021

Uśmiechnięte buzie dzieci, kolorowe i eleganckie stroje  i świadomość tego, że to właśnie dzisiaj świętujemy Dzień Mamy. Dzieci z Oddziałów Przedszkolnych wspólnie z wychowawcami przygotowały dla swoich Mam wspaniałą niespodziankę. A wszystko po to, by zaprezentować swoje umiejętności artystyczne i przede wszystkim, by pokazać, że to właśnie Mama jest najważniejszą osobą na świecie.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
wtorek, 25 maj 2021 13:25

Dzień Matki

Rok ma 365 dni, ale jest jeden taki dzień, w którym chcemy powiedzieć Naszym Mamom, że je bardzo, ale to bardzo kochamy. Wszystkim Mamom, w dniu ich święta, składamy najserdeczniejsze życzenia. Zapomnijcie więc o wszystkich troskach i zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy.

Opublikowano w Uroczystości

W pierwszych dniach  maja odbył się Powiatowy  Konkursu Piosenki Szkolnej, którego organizatorem był  Zespół Szkół oraz GCKiB w Parchowie. Celem konkursu było prezentowanie umiejętności i promowanie młodych wykonawców.

Opublikowano w Konkursy
piątek, 21 maj 2021 16:58

Wyjście do biblioteki

21 maja dzieci z młodszej grupy przedszkolnej wybrały się do biblioteki. Dzieci wypożyczyły książeczki, które mogły oglądać i czytać w domu z rodzicami.  Serdecznie dziękujemy Pani Jolancie Wilma za rozwijanie zainteresowań czytelniczych i wprowadzenie nas w świat książek.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
czwartek, 13 maj 2021 16:14

Piknik u maluchów

Korzystając ze słonecznej pogody, dzieci z Grupy „Muchomorki” wspólnie z Paniami wybrały się na piknik. Zabraliśmy ze sobą koc i zdrowe śniadanie przygotowane przez rodziców. Rodzice zawsze troszczą się, aby dzieci jadły w przedszkolu owoce i warzywa.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie! Zgodnie z wytycznymi Ministra Oświaty  informuję, iż  od 17 maja do 28 maja 2021r. zajęcia dla klas IV-VIII odbywać się będą w systemie hybrydowym.

Opublikowano w Ogłoszenia
piątek, 07 maj 2021 19:26

4 urodziny Karola i 5 urodziny Fabiana

Niech ten wyjątkowy dzień Waszych urodzin przyniesie Wam wiele chwil radości i miłości. Oby przepiękny uśmiech, którym na co dzień nas obdarzacie, nigdy Was nie opuszczał. Niech zawsze będą wokół Was ludzie, którzy szczerze Was kochają. Niech słońce zawsze nad Wami świeci, a marzenia niech spełniają się w oka mgnieniu.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny

Początek maja to tradycyjnie okres uroczystości upamiętniających najważniejsze wydarzenia i symbole, które zapisały się w historii Państwa Polskiego. Przedszkolaki w ostatnim tygodniu wzięły udział w licznych działaniach pod hasłem „Polska, moja ojczyzna”.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny

Nasi uczniowie uczcili NARODOWE ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA udziałem w szkolnym konkursie historycznym, który odbył się za pośrednictwem platformy Testportal. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się dużą wiedzą oraz duchem rywalizacji, jednak najlepsza okazała się Agnieszka Korycik.

Opublikowano w Konkursy

Ostatnie dwa dni przed „majówką” przedszkolaki z zerówki brały udział   w zajęciach patriotycznych. Omawialiśmy symbole narodowe naszej Ojczyzny, znaczenie ich kolorów oraz dlaczego Polska ma właśnie takie godło czy flagę. Dzieci poznały „Legendę o Lechu Czechu i Rusie” oraz wiersz Czesława Janczarskiego pt. „Barwy ojczyste”.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 14

Wczoraj 16

W tym tygodniu 86

W tym miesiącu 14

Ogółem 119670