Jesteś tutaj: HomeArtykuły filtrowane wg daty: wrzesień 2021
Artykuły filtrowane wg daty: wrzesień 2021
czwartek, 30 wrzesień 2021 20:16

Zajęcia muzyczno-ruchowe w grupie „Motylki”

W dniu dzisiejszym rozpoczęły się zajęcia rytmiczne z Panią Jarką w ramach Projektu „Wymarzone przedszkole”. Niezwykle ważne dla dzieci rozpoczynających przedszkole są ciekawe zabawy.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
czwartek, 30 wrzesień 2021 19:58

Grupa Motylki

Motylki latają po łące są kolorowe jak kwiaty pachnące. Każdemu się one podobają i wszystkich zadziwiają. Podobnie i my Motylki jest nas 22 i jesteśmy kolorowe i wszystkich zadziwiamy. Mamy fajne Panie, które cały czas słuchamy i z wielką przyjemnością im śpiewamy.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
czwartek, 30 wrzesień 2021 19:41

Dzień chłopaka w grupie przedszkolnej "Motylki"

30 września obchodziliśmy Dzień chłopaka. Tego dnia dziewczynki wręczyły chłopcom drobne upominki, słodkości oraz złożyły życzenia. Był to dzień pełen radości i wspólnej zabawy.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny

W dniach od 20 do 30 września 2021r. odbył się konkurs plastyczno-techniczny pt. „Coś z ziemniaka, czyli ziemniaczane ludziki, jeżyki i inne”. Do udziału w nim zaprosiliśmy wszystkich uczniów naszej szkoły.Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy, której głównym tematem był ziemniak.  

Opublikowano w Konkursy
wtorek, 28 wrzesień 2021 19:14

Europejski Dzień Języków

Z inicjatywy Rady Europy 26 września został ustanowiony Europejskim Dniem Języków. W naszej szkole dzień ten świętowany był 28 września 2021 r. Na spotkaniu społeczności szkolnej można było obejrzeć scenki w języku angielskim, niemieckim i francuskim, posłuchać ciekawostek o krajach anglo-, niemiecko- i francuskojęzycznych oraz pobawić się w odgadywanie znaczeń obcych słówek.

Opublikowano w Aktualności

W miniony piątek, tj. 24 września 2021r. obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka, który został ustanowiony by podkreślić znaczenie edukacji przedszkolnej w naszym społeczeństwie. To przedszkole kształtuje dojrzałość emocjonalną, umiejętność funkcjonowania w grupie oraz samodzielność kilkuletniego małego człowieka.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
czwartek, 23 wrzesień 2021 18:32

Dzień Uśmiechu

23 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Uśmiechu. Tego dnia odbyły się wybory na najbardziej uśmiechniętego ucznia i nauczyciela. Chcieliśmy tym samym przekonać siebie i innych, że człowiek radosny, to człowiek szczęśliwszy. Warto się śmiać częściej i zarażać śmiechem innych, bo śmiech to zdrowie, gdyż:

Opublikowano w Uroczystości
czwartek, 23 wrzesień 2021 17:23

4 Urodziny Aleksandra i Dzień Przedszkolaka

20 września 2021 roku przedszkolaki świętowały Swoje święto oraz urodziny Olka.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny

17 września bieżącego roku przedszkolaki obu oddziałów w Jasieniu wzięły aktywny udział w organizowanej każdego roku akcji „Sprzątania Świata”.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
poniedziałek, 20 wrzesień 2021 18:38

Sprzątanie świata

Czy można zrobić coś dobrego dla naszej planety? Można! W poniedziałek 20 września, uczniowie naszej szkoły biorąc udział w ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie świata" wzięli się do roboty i usunęli śmieci zalegające w naszej okolicy. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów  i nauczycieli nazbieraliśmy wiele worków pełnych odpadów.

Opublikowano w Aktualności
Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 14

Wczoraj 16

W tym tygodniu 86

W tym miesiącu 14

Ogółem 119670