Jesteś tutaj: HomeKonkursy

Szkolny konkurs „Mam talent”

Napisał 28 październik 2021

W ubiegły czwartek  w naszej szkole odbył się konkurs „ Mam Talent”, podczas którego 15 uczniów zaprezentowało swoje umiejętności i pasje. Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności uczniów, promowanie i odkrywanie nowych talentów, popularyzację działań artystycznych oraz propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu.

W dniach od 20 do 30 września 2021r. odbył się konkurs plastyczno-techniczny pt. „Coś z ziemniaka, czyli ziemniaczane ludziki, jeżyki i inne”. Do udziału w nim zaprosiliśmy wszystkich uczniów naszej szkoły.Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy, której głównym tematem był ziemniak.  

W pierwszych dniach  maja odbył się Powiatowy  Konkursu Piosenki Szkolnej, którego organizatorem był  Zespół Szkół oraz GCKiB w Parchowie. Celem konkursu było prezentowanie umiejętności i promowanie młodych wykonawców.

Nasi uczniowie uczcili NARODOWE ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA udziałem w szkolnym konkursie historycznym, który odbył się za pośrednictwem platformy Testportal. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się dużą wiedzą oraz duchem rywalizacji, jednak najlepsza okazała się Agnieszka Korycik.

Gminny Zarząd Ochotniczych Straży Pożarnych w Czarnej Dąbrówce, Urząd Gminy, GCKiB w Czarnej Dąbrówce oraz Sołectwa Gminy Czarna Dąbrówka zapraszają do udziału w konkursie plastycznym "Cztery pory roku, a zagrożenia pożarowe".

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Podróże

Wyjazd do Wygonina

Wyjazd do Wygonina

22 październik 2021
Wycieczka Rowerowa

Wycieczka Rowerowa

06 październik 2021
Wycieczka do Gdańska

Wycieczka do Gdańska

22 czerwiec 2021
Wycieczka rowerowa

Wycieczka rowerowa

22 czerwiec 2021

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 14

Wczoraj 16

W tym tygodniu 86

W tym miesiącu 14

Ogółem 119670