Jesteś tutaj: HomeNasza SzkołaAktualności

Życzenia Świąteczne 2021

Napisał 22 grudzień 2021

Wszystkim Uczniom wraz z Rodzicami i Rodzinami z okazji świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, radości, pokoju!

Dzień Śmiesznych Zdjęć

Napisał 22 grudzień 2021

Przed świętami Samorząd Uczniowski ogłosił „Dzień Śmiesznych Zdjęć”.  Tego dnia wszyscy chętni uczniowie, mogli się przebrać w kostiumy znajdujące się w szkole i zrobić sobie zdjęcie. Liczyła się pomysłowość i kreatywność. Dziękujemy z wspaniałą zabawę!

Koncert kolęd 2021

Napisał 21 grudzień 2021

Wspólne śpiewanie kolęd to jeden z najpiękniejszych zwyczajów Bożego Narodzenia. Kolędy i pastorałki rozbrzmiewają w naszych domach już od ponad 500 lat.

Koncert kolęd i pastorałek

Napisał 15 grudzień 2021

15  grudnia był dla naszej szkoły dniem wyjątkowym. Właśnie w tym dniu  odbył się wzruszający, pełen zadumy koncert kolęd i pastorałek pod hasłem „Kolęda płynie z wysokości”. Celem koncertu było podtrzymywanie wśród dzieci i młodzieży tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz upowszechnianie polskich kolęd i pastorałek.

10 grudnia odbyły się w naszej szkole warsztaty plastyczne pod hasłem „Święta tuż, tuż…”  W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy czwartej i piątej, którzy pod czujnym okiem Pani Aleksandry Gliszczyńskiej wykonali ozdoby świąteczne. Z przygotowanych wcześniej materiałów  w mgnieniu oka powstały piękne prace  w nowoczesnej stylistyce.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 14

Wczoraj 16

W tym tygodniu 86

W tym miesiącu 14

Ogółem 119670