Jesteś tutaj: HomeNasza SzkołaCiekawe Strony

Ciekawe Strony

 

http://www.planetaedukacji.pl/
Nowy serwis edukacyjny dla dzieci w wieku przedszkolnym. Planeta Edukacji to świat w którym dzieci uczą się np. czytać i liczyć oraz zdobywają wiele innych umiejętności

http://www.porajuniora.pl/
Portal dla dzieci w wieku 0-12 lat i ich rodziców i opiekunów. Propozycje zabaw, gry, nowości wydawnicze, konkursy, ciekawostki. Naszym mottem jest kreatywna zabawa i rozwój. Znajdują się tam informacje skierowane głownie do mieszkańców Podlasie (Białystok, Łomża, Suwałki).

http://www.e-kolorowanki.pl/
Ze strony www.e-kolorowanki.pl pobrać można proste w obsłudze programy do kolorowania obrazków na ekranie lub po wydrukowaniu na papierze. Dodatkowo dziecko może układać puzzle z własnoręcznie pokolorowanych obrazków. Wraz z programem instaluje się również wygaszacz ekranu prezentujący pokolorowane obrazki w formie automatycznego pokazu. Czas prezentowania pojedynczego obrazka na ekranie można ustawić.

http://www.puchatek.pl/
Strona o Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach. Opisy postaci, tapety, kolorowanki, wygaszacze ekranu, gry dla dzieci. W serwisie również czat, na którym można porozmawiać z innymi odwiedzającymi.

http://www.bajka.pl/
Zbiór bajek dla dzieci - o królewnach i królewiczach, diabłach i aniołach, chłopie i babie, prostaczkach i mędrcach, czarodziejach...

http://www.ewa.bicom.pl/dzieci/index.htm
Duży zbiór wierszy dla dzieci, w tym klasyka takich autorów jak np. Jan Brzechwa.

http://www.matematykadladzieci.pl/
Strona programu wspomagającego naukę dzieci z zakresu podstawowych zagadnień matematycznych takich jak liczenie, dodawanie, odejmowanie, porówynywanie liczb, mnożenie oraz dzielenie. Program jest bezpłatny.

http://www.misie.com.pl/
Strona z zabawami, legendami, wierszykami i komiksami dla dzieci. Nie zabraknie informacji o różnych gatunkach misiów.

http://www.sieciaki.pl/index_ie6.html
Sieciaki to witryna stworzona przez Fundację Dzieci Niczyje. Na stronie dzieci poznają wirtualne postacie - Sieciaki, które przez zabawę uczą pociechy bezpiecznie korzystać z Internetu.

http://dzieci.mos.gov.pl/
Serwis dla dzieci poświęcony nauce ochrony środowiska przez zabawę. Na stronie można znaleźć quizy, e-kartki, gry, puzzle, tapety, porady jak chronić środowisko, ciekawostki na temat otaczającego nas świata. Witryna przeznaczona jest nie tylko dla najmłodszych.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Podróże

Wyjazd do Wygonina

Wyjazd do Wygonina

22 październik 2021
Wycieczka Rowerowa

Wycieczka Rowerowa

06 październik 2021
Wycieczka do Gdańska

Wycieczka do Gdańska

22 czerwiec 2021
Wycieczka rowerowa

Wycieczka rowerowa

22 czerwiec 2021

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 14

Wczoraj 16

W tym tygodniu 86

W tym miesiącu 14

Ogółem 119670