Jesteś tutaj: HomeNasza SzkołaOgłoszeniaWażna informacja dotycząca złożonych oświadczeń w ramach grantów PPGR

Ważna informacja dotycząca złożonych oświadczeń w ramach grantów PPGR

Opublikowano w Ogłoszenia
19 listopad 2021
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że zmianie uległy wymagania dotyczące weryfikacji złożonych oświadczeń w ramach przeprowadzonego naboru dla konkursu „Granty PPGR - Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym”.

Gmina Czarna Dąbrówka, jako Wnioskodawca została zobowiązana do weryfikacji złożonych oświadczeń w zakresie zatrudnienia w PPGR na podstawie potwierdzenia ich następującymi dokumentami tj. zaświadczeniami lub innymi dokumentami wystawionymi przez instytucje organów publicznych (świadectwo pracy, umowa o pracę, zaświadczenie z KOWR, zaświadczenie z ZUS lub inny dokument wydany przez instytucję organu publicznego poświadczającego zatrudnienie w PPGR).

Według zaktualizowanych informacji otrzymanych w dniu 17.11.2021 r. od weryfikatora Komisji Przyznającej Granty informacje takie jak zeznania osób fizycznych, nie stanowią podstawy do uznania prawidłowego poświadczenia zatrudnienia w PPGR.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do osób, które złożyły wnioski bez zaświadczeń  o pilne (maksymalnie do 03.12.2021r.) dostarczanie powyższych dokumentów do szkoły na terenie Gminy Czarna Dąbrówka, w której uczęszcza dziecko lub sekretariatu  Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka wraz z podaniem, które stanowi załącznik do informacji. Niedostarczenie zaświadczenia będzie skutkowało brakiem możliwości weryfikacji  przez Gminę Czarna Dąbrówka potwierdzenia faktu zatrudnienia członka rodziny w PPGR, a tym samym koniecznością odrzucenia wniosku z powodu niespełnienia wymogów formalnych.

Osoby, które dostarczyły już ww. dokumenty nie muszą tego robić ponownie.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Podróże

Wyjazd do Wygonina

Wyjazd do Wygonina

22 październik 2021
Wycieczka Rowerowa

Wycieczka Rowerowa

06 październik 2021
Wycieczka do Gdańska

Wycieczka do Gdańska

22 czerwiec 2021
Wycieczka rowerowa

Wycieczka rowerowa

22 czerwiec 2021

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 14

Wczoraj 16

W tym tygodniu 86

W tym miesiącu 14

Ogółem 119670