Jesteś tutaj: HomeNasza SzkołaUroczystości

Wigilia Klasowa

Napisał 17 grudzień 2021

17 grudnia w klasie czwartej i piątej odbyła się” wigilijka” czyli spotkanie przedświąteczne. Dzieląc się opłatkiem składaliśmy sobie życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Potem śpiewaliśmy kolędy i raczyliśmy się łakociami przygotowanymi dla nas przez rodziców. Oby ten kolejny  rok w szkole był dla nas zawsze tak pełny radości.

Mikołajki

Napisał 06 grudzień 2021

Za oknami śnieg więc  nastrój świąteczny w naszej szkole trwał od samego rana. Z klas dobiegały śpiewy kolęd, świąteczny wystrój szkoły i niezapomniany  zapach choinki. Zgodnie z tradycją  6 grudnia gościliśmy szanownego Gościa -świętego Mikołaja. Dzieci z utęsknieniem wypatrywały Mikołaja śpiewając piosenki i kolędy. Mikołaj dotarł do szkoły specjalnym samochodem z   workiem pełnym prezentów.

10 listopada odbyła się akademia upamiętniająca 103 rocznicę odzyskanie niepodległości przez Polskę. Rocznica tego doniosłego wydarzenia, na stałe wpisała się w kalendarz szkolnych uroczystości. W akademii, która rozpoczęła się od odśpiewania hymnu narodowego, w ramach akcji "Szkoły do hymnu", wzięli udział uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły.

9 października 2021r. o godz.10.00 w Jasieniu odbyła się długo wyczekiwana uroczystość Pasowania na Przedszkolaka i Starszaka. Dzieci z dwóch oddziałów przedszkolnych wraz z wychowawczyniami i opiekunkami: p. Anną Marszałkowską, p. Marzeną Gralak, p. Moniką Walczak rozpoczęły przedszkolne święto częścią artystyczną pod tytułem: „Ach, jak fajnie być motylem”.

Dzień Edukacji Narodowej

Napisał 14 październik 2021

Dnia 14.10.2021r. w naszej szkole odbyła się podwójna uroczystość. W poczet uczniów Szkoły Podstawowej przyjęto pierwszoklasistów oraz uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie  z  kl. I pod okiem swojej wychowawczyni p. Anety Cierzan przygotowali program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje zdolności wokalne i  recytatorskie.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Podróże

Wyjazd do Wygonina

Wyjazd do Wygonina

22 październik 2021
Wycieczka Rowerowa

Wycieczka Rowerowa

06 październik 2021
Wycieczka do Gdańska

Wycieczka do Gdańska

22 czerwiec 2021
Wycieczka rowerowa

Wycieczka rowerowa

22 czerwiec 2021

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 5

Wczoraj 5

W tym tygodniu 34

W tym miesiącu 73

Ogółem 120686