Jesteś tutaj: HomeNasza SzkołaUroczystościZakończenie roku szkolnego 2020/2021

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Opublikowano w Uroczystości
25 czerwiec 2021
Oceń ten artykuł
(1 głos)

25 czerwca 2021 r. w Szkole Podstawowej w Jasieniu uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście spotkali się na Mszy świętej, a następnie na uroczystym apelu kończącym kolejny rok szkolny.

Pani Dyrektor Danuta Toporek podziękowała wszystkim pracownikom za trud i zaangażowanie w życie szkoły, a uczniom pogratulowała wyników w nauce i sukcesów w różnych dziedzinach oraz życzyła radosnego i bezpiecznego wypoczynku.

Następnie uczniowie z klasy siódmej pożegnali absolwentów krótką częścią artystyczną, a uczniowie klasy ósmej złożyli uroczyste ślubowanie. Pani Dyrektor, wraz z wychowawcami, wręczyła świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, dyplomy za stuprocentową frekwencję oraz za udział w innych, prowadzonych przez szkołę przedsięwzięciach. W imieniu wójta gminy wręczono nagrodę prymusowi szkoły – Agnieszce Korycik, uczennicy klasy siódmej, która uzyskała średnią ocen 5,4 i wzorowe zachowanie, a jej rodzicom list gratulacyjny.

Po uroczystym apelu uczniowie udali się do klas na ostatnie przedwakacyjne spotkanie, gdzie wychowawcy wręczyli świadectwa pozostałym uczniom. Po spotkaniu wszyscy z radością rozeszli się do domów, by rozpocząć zasłużony odpoczynek.

Wszystkim Uczniom i ich Rodzicom życzymy udanych wakacji

 i do zobaczenia we wrześniu!

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Podróże

Wyjazd do Wygonina

Wyjazd do Wygonina

22 październik 2021
Wycieczka Rowerowa

Wycieczka Rowerowa

06 październik 2021
Wycieczka do Gdańska

Wycieczka do Gdańska

22 czerwiec 2021
Wycieczka rowerowa

Wycieczka rowerowa

22 czerwiec 2021

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 14

Wczoraj 16

W tym tygodniu 86

W tym miesiącu 14

Ogółem 119670