Jesteś tutaj: HomeNasza SzkołaUroczystościRozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego

Opublikowano w Uroczystości
01 wrzesień 2021
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. 1 września 2021 roku uczniowie uroczyście pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny 2021/2022. Wielu uczniów przybyło do szkoły z optymistycznym  nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy…

Spotkanie ze szkołą poprzedziła uroczysta Msza Święta. Następnie uczniowie wraz z nauczycielami i opiekunami   udali się do szkoły, gdzie pierwszy dzwonek  rozpoczął uroczysty apel.

Na inauguracji nowego roku szkolnego  oprócz przedszkolaków, uczniów klas 0-VIII, grona pedagogicznego, dyrekcji szkoły przybyli również pani Paulina Klejna kierownik ZEA oraz  rodzice.

Uroczystość rozpoczęto od wprowadzenia pocztu flagowego i odśpiewania hymnu państwowego.  Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły Pani Danuta Toporek, która powitała wszystkich, a w szczególny sposób nowych uczniów i ich rodziców. Szczególne słowa zostały skierowane do dzieci klas najmłodszych czyli oddziału „0” , przedszkolaków i klasy I oraz ich rodziców.

Pani Dyrektor życzyła uczniom wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Nauczycielom satysfakcji z pracy, a rodzicom zadowolenia z sukcesów dzieci. Po odczytaniu listu Kuratora Oświaty oraz życzeń na rozpoczynający się nowy rok szkolny  uczniowie przedstawili krótką część artystyczną, w której  nawiązali do 82 rocznicy wybuchu II wojny światowej, a następnie  wierszem i piosenką pozwolili nam wszystkim pożegnać się z wakacjami.

Ważnym momentem uroczystości było przecięcie wstęgi otwierającej nowy rok szkolny przez Panią Dyrektor, rodziców  oraz uczniów.

Po zakończeniu wszyscy uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.

Życzymy wszystkim  wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Podróże

Wyjazd do Wygonina

Wyjazd do Wygonina

22 październik 2021
Wycieczka Rowerowa

Wycieczka Rowerowa

06 październik 2021
Wycieczka do Gdańska

Wycieczka do Gdańska

22 czerwiec 2021
Wycieczka rowerowa

Wycieczka rowerowa

22 czerwiec 2021

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 15

Wczoraj 16

W tym tygodniu 87

W tym miesiącu 15

Ogółem 119671