Jesteś tutaj: HomeNasza SzkołaUroczystościDzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Opublikowano w Uroczystości
14 październik 2021
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dnia 14.10.2021r. w naszej szkole odbyła się podwójna uroczystość. W poczet uczniów Szkoły Podstawowej przyjęto pierwszoklasistów oraz uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie  z  kl. I pod okiem swojej wychowawczyni p. Anety Cierzan przygotowali program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje zdolności wokalne i  recytatorskie.

Wszyscy zgromadzeni zgodnie stwierdzili, że mogą  zostać przyjęci do  braci uczniowskiej. Po uroczystym ślubowaniu  p. Dyrektor  D. Toporek  dokonała pasowania pierwszoklasistów na uczniów szkoły. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, niespodzianki i upominki.

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek włożony w wychowanie i wielkie serce, wkładane na rzecz pracy z dziećmi.

Przedstawienie z tej okazji  przygotowali uczniowie klasy V – VIII  pod kierunkiem p. Kornelii Hering i p. Agnieszki Horbacz. Młodzi artyści montażem słowno – muzycznym  uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli oraz pracowników obsługi i administracji. Nie zabrakło też  humorystycznych scen z życia ucznia , cytatów ze szkolnych zeszytów oraz interesującego  wywiadu z „jedynką”. Jako wyraz wdzięczności wszyscy  pracownicy  szkoły  otrzymali od uczniów pamiątkowy upominek.

Po uroczystym apelu pracownicy spotkali się przy kawie i cieście zorganizowanym przez Radę Rodziców.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Podróże

Wyjazd do Wygonina

Wyjazd do Wygonina

22 październik 2021
Wycieczka Rowerowa

Wycieczka Rowerowa

06 październik 2021
Wycieczka do Gdańska

Wycieczka do Gdańska

22 czerwiec 2021
Wycieczka rowerowa

Wycieczka rowerowa

22 czerwiec 2021

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 14

Wczoraj 16

W tym tygodniu 86

W tym miesiącu 14

Ogółem 119670