Jesteś tutaj: HomeO NasOdział Przedszkolny

Urodziny Dominiki

Napisał 25 styczeń 2022

W ubiegłym tygodniu w naszym oddziale przedszkolnym – „Zerówce” obchodziliśmy urodziny Dominisi. Z tej okazji złożyliśmy solenizantce najlepsze życzenia oraz odśpiewaliśmy gromkie „100 lat!”. 

W ostatnim czasie maluszki z Grupy „Motylki” pracowicie przygotowywały się do święta Babci i Dziadka, m.in.: malowały kubki oraz kolorowały kupony. Nauczyły się również piosenki „Kto to taki”. Dzieci wspólnie z rodzicami odwiedzili w weekend swoich dziadków, wręczyli im przygotowane upominki, złożyli życzenia oraz mocno uściskali.

Babcia i Dziadek to słowa, które kojarzą nam się z ciepłem, czułością, gościnnością, miłością, dobrocią. Ich Święto to jedno z najpiękniejszych uroczystości obchodzonych ze szkolnego kalendarza, a my pamiętamy to wyjątkowe wzruszenie naszych kochanych seniorów.

W poniedziałek obchodziliśmy w naszej "Zerówce" Przedszkolnym 6-te urodzinki Michała. Po odśpiewaniu solenizantowi radosnego „100 lat” i wręczeniu pamiątkowego dyplomu wraz z upominkiem, wspólnie pobawiliśmy się na dużej sali.

Od początku roku szkolnego uczniowie z „zerówki” zostali uczestnikami projektu „ Przedszkole Marzeń” i biorą udział nie tylko w zajęciach z „Robotyki” ale także w zajęciach taneczno-ruchowych. Dzieci bardzo lubią spotkania z energiczną i roztańczoną panią Wiktorią, które odbywają się cyklicznie.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Podróże

Wyjazd do Wygonina

Wyjazd do Wygonina

22 październik 2021
Wycieczka Rowerowa

Wycieczka Rowerowa

06 październik 2021
Wycieczka do Gdańska

Wycieczka do Gdańska

22 czerwiec 2021
Wycieczka rowerowa

Wycieczka rowerowa

22 czerwiec 2021

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 5

Wczoraj 5

W tym tygodniu 34

W tym miesiącu 73

Ogółem 120686