Jesteś tutaj: HomeProjektyUczenie jest Cool

Mały Dziennikarz

Napisał 28 wrzesień 2012

Małym dziennikarzem dzisiaj jestem , odwiedzam Polski kraj po kolei bo mi się wszystko do papieru klei. Pracuje dziś z wielkim zapałem, wyłapuje wszystkie sensacje by mieć zawsze racje.
Na lekcjach bawię się wiedzą , każdy zmysł tam wykorzystuję i wszystko opisuję . Taki ciekawy świata jestem pokazuje to każdym moim gestem, przyrodzie robię świetne fotki potem je wywołuje i światu pokazuje

Zajęcia Teatralne

Napisał 25 wrzesień 2012

Na zajęciach teatralnych przez papierowe maski odrzucaliśmy zło. Maski dobra były o wiele...smaczniejsze.

RADOŚNIAKI

Napisał 20 wrzesień 2012

Na zajęcia teatralne, które odbywają się raz w tygodniu dwie godziny, uczęszcza dziesięcioro dzieci z klas 0-II. Na pierwszych naszych spotkaniach grupa znakomicie spisywała się podczas wspólnych zabaw integracyjnych ("kto, tak jak ja...", "zamiana imion", "naśladujemy głosy"). Stworzyliśmy kontrakt naszego zespołu teatralnego "RADOŚNIAKÓW", w którym ustaliliśmy zasady obowiązujące wszystkich członków grupy.

Twórczość Plastyczna

Napisał 19 wrzesień 2012

Twórczość plastyczna ma redukować napięcia emocjonalne, dawać radość i satysfakcję z działania. Dzieci mają tworzyć, rozwijać swoje zainteresowania i zdolności, poznawać nowe techniki plastyczne oraz ciekawie spędzać wolny czas. Zajęcia w pracowni KULTURA pt.: ,,Odkrywamy talenty" odbywają się w każdy czwartek. Uczestniczą w nich dzieci z klasy 0-III.Początkowo grupa liczyła 5 osób, a teraz na zajęcia przychodzi 12 dzieci.

Tańczyć Każdy Może

Napisał 10 wrzesień 2012

Proponowany przeze mnie program zajęć muzyczno - ruchowych pt."Tańczyć każdy może" w ramach projektu "Uczenie się jest COOL" jest przeznaczony do realizacji w I etapie kształcenia w Szkole Podstawowej w Jasieniu i swym zasięgiem obejmuje uczniów klas I - III w liczbie - 2 godziny tygodniowo.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Podróże

Wyjazd do Wygonina

Wyjazd do Wygonina

22 październik 2021
Wycieczka Rowerowa

Wycieczka Rowerowa

06 październik 2021
Wycieczka do Gdańska

Wycieczka do Gdańska

22 czerwiec 2021
Wycieczka rowerowa

Wycieczka rowerowa

22 czerwiec 2021

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 15

Wczoraj 16

W tym tygodniu 87

W tym miesiącu 15

Ogółem 119671